HAKKIMIZDA

TEKNOSİS BİLİŞİM

KALİTE POLİTİKAMIZ

 Dinamik  bir  ekip  çalışması  ile  hızlı,  rekabetçi  ve  müşteri odaklı  beklentilerin karşılanmasına yönelik  hizmetler  sunmaktır.

Şirketimiz uyguladığı  yeni yöntemler  sayesinde,  kaliteli  ve  yenilikçi  hizmetleri  ile,  sektörde  öncü  marka  olmayı  hedeflemektedir.

21 ‘inci  Yüzyıl'ın evrensel  ticaret  hayatında  daha  kaliteli   bir  hizmet  sunabilmek   için, tüm müşterilerimizin istek  ve  ihtiyaçlarını  karşılayacak  ürünler  ve  hizmetler  sunmaya  devam  etmekteyiz . Çalışanlarımıza,  ortaklarımıza,  müşterilerimize  davranışlarımızda;  karşılıklı  saygı,  itibar  ve  dürüstlük  temel  ilkelerimizdir.

MİSYON :

Sürdürülebilir gelişme ve çevre duyarlılık ilkesi çerçevesinde toplam maliyetin düşürülmesi ve müşteri hizmet düzeyinin arttırılması temel misyonumuzdur.
Bu misyon çerçevesinde , güvenilirlik, hasarsız teslim oranlarının yükseltilmesi ve maliyetlerin düşürülmesi temel ilkedir.

VİZYON :

Bölgesel pazardaki etkinliğini ulusal ve uluslararası alanda öne çıkararak, etik değerlere, çevresel duyarlılıklara ve geleceğe dönük insan kaynağına değer vererek, bütünleşik bir hizmet sunan ve bu özellikleri ile müşterileri tarafından tercih edilen iş ortağı olmak.

HEDEFLER

TEKNOSİS Bilisim sürekli gelişmekte olan bilişim sektöründe müşterilerine, hizmetler vermek amacıyla; hızlı, ekonomik ve daha kaliteli hizmetler sunmayı amaçlayarak önümüzdeki 5 yıl içerisinde Türkiye'nin önde gelen bilişime hizmet veren kuruluşları arasında yer almayı hedeflemektedir.